ZAŠLAPÁVÁNÍ ČLOVĚKA

/Poznámka: Toto je přepis mého původního příspěvku snad z dubna 2015, který byl psán pro můj původní blog na idnes.cz. Ten je dávno smazaný. Díky konoptikum.cz, kteří jej převzali, jej mohu reinkarnovat.
Je to osobní text, podjatý, protože Dušana znám a do mého života patří. Je to naštvaný text, protože mě ta situace fakt sere. Nejsem objektivní a vím to…
Je o 5 let víc. A Dušan sedí v kriminále a příští týden jej čeká další soud, kdy mu chtějí přišít další roky natvrdo.
Z Dušana je soudem certifikovaný NEPŘÍTEL STÁTU!/

Dušan Dvořák již sedm let (pozn.: Platilo v době psaní článku, dnes je to už neméně 12 let) odolává soustředěným útokům justiční zvůle.

Odolává možná není správné slovo. Zkopaný mukl v cele po výslechu možná vypadá, že odolává, ale jen pokud to vidíte ve filmovém hrdinském eposu.

Normální člověk trpí. Zašlapáván do bláta trpí.

Kdo Dušana Dvořáka zná roky, ten to vidí.

Je mi k blití z lidí, kteří se schovávají za systém a kteří jsou schopni zašlapat a zadusit jakýkoliv projev svobodného myšlení a nezávislosti.
To je totiž to, čím se Dušan provinil. Nabídl se hledat pro tisíce trpících, těžce nemocných lidí cestu naděje.
A čím se asi provinil nejvíc? Tím, že výsledky jeho práce se neukázaly jako naděje planá! Konopím prostě lze léčit, efektivně, s minimálními riziky. A hlavně nezávisle! A taky levně… další problém!

Konopí je Boží dar, jako každá jiná kytka, jako každý kus přírody. Je tu pro nás, stačí s nadějí zasadit, s péči a láskou pečovat, s citem sklidit a pak s pokorou přijmout dar uzdravení.

Místo toho se jednotka policistů každoročně mění v drancující nájezdníky, kteří brutálně ničí to, co prokazatelně mohlo pomoci stovkám trpících lidí.
Paradoxně v době, kdy stát, který živí a chrání ten barbarský systém, který zašlapává Dušana Dvořáka, s velkou pompou haleká to, co již dávno Dušan a mnozí další: Konopí je lék!
Ano, stát vlastně nyní nabízí jakoby to samé, co nabízel Dušan a jeho Konopná apatyka.

Jen s tím rozdílem, že Dušan odmítal kolaborovat s jakoukoliv mafií, zejména farmaceutickou. O jiných nemluvě…

Úporná snaha prostějovské soudní mašinerie zašlapat svobodného ducha je prostě odporná! K blití!
Dušane, vydrž!

9. 4. 2015 na Okresním soudě v Prostějově proběhne další část zašlapávání člověka…

/Pozn.: Zašlapávání člověka nekončí, v září 2020 dostal další 3 roky natvrdo za domnělé vyhrožování soudcům, odvolačka je za pár dnů./

Kdo by chtěl chtěl Dušana nějak podpořit, zde jsou stránky pro tento účel:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *