VLÁDA, KTERÁ NENÁVIDÍ DĚTI

Tak od pondělí platí (zase) nová pravidla. Kdo má lejstro, že prodělal covid, ten má půlroku pohodu.
Ale běda vám, kteří jste covid prodělali bez oficiální bumášky! Vláda rozhodla, že potvrzení o vysoké hladině protilátek proti koronaviru je jen cár papíru, odpadek. Což se však týká hlavně dětí!

Jsou hlavně dvě možnosti, jak se vám vytvoří protilátky na koronavirus.
Buď jste nemoc prodělali (tzn. dle nových pravidel byste se 6 měsíců nemuseli testovat) nebo jste po očkování.
Děti po očkování nejsou, protože prozatimní vakcíny nejsou pro děti vhodné a snad taky i pro to, že snaha očkovat zdravé a většinou skvěle imunní děti se zdá být minimálně podivná.

Považuje se za fakt, že drtivá většina dětí prodělala covid bez příznaků. Takže na to nemají papír. Někteří rodiče jim nechali udělat testy na protilátky. Zejména, když ti rodiče měli pozitivní testy a děti ne. Nám to dokonce přímo po pozitivních testech doporučili zdravotníci.

Syn má tolik protilátek, že kdyby plival po ulicích na lidi, tak je vlastně léčí. Ale dovolil si prodělat covid bez dohledu státu! Nemá ten správný papír. Takže ač je zcela zdráv a vysoce imunní, budeme muset do něj nechat co chvíli štourat, aby mohl do školy, aby mohl s náma na pizzu, aby mohl být s rodinou na dovolené.
A tím jsme samozřejmě spolu s ním zatížení i my, rodiče. Ač jsme po covidu a s tím správným papírem, a ač jsme komplet očkovaní tou správnou vakcínou.

Takže to zase děti a spolu s nimi jejich rodiče odnášejí nejvíc.

Ne, vládě nestačil ten jeden devastační covidový školní rok, nestačilo dětem zmrzačit sociální vazby a narušit skoro vše, co je nezbytné pro jejich stabilní a zdravý vývoj. Diskriminování dětí pokračuje, jede jako namazaný stroj. Kdo z toho co má?

A já si nemohu nevzpomenout na své dětství a dospívání v dobách, kdy nám taky vládl muž mluvící československy. I jeho vláda dokázala používat děti jako rukojmí, inu kdo má děti, ten si rozmyslí jít na barikády. Jenže tamten “čechoslovák” krom biče strachu těm rodičům postavil alespoň byty.
Tahle vláda ne. Tahle vláda jen dělá ze všech dětí handicapované osoby s puncem nepřítel „lidu“.

Tahle vláda prostě děti nenávidí!

/Naštvaná miniglosa pro Hanácký Večerník 26. 5. 2021/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *