OTEVŘETE! UVOLNĚTE! RODINY JSOU NA DNĚ!

Po dvou týdnech konzultování v rodinné poradně v tomto roce, po dvoutýdenním maratonu příběhů o bezmoci, beznaději a totálním PŘETÍŽENÍ, řvu už docela zděšen:
 
OTEVŘETE A UVOLNĚTE! DO PRDELE UŽ TEĎ JE POZDĚ!
 
Jsem rozhodně přesvědčený, že to extrémní přetížení pravděpodobně většiny českých rodin znásilněním a zmrzačením běžného života, zejména spojené s uzavřením škol, terminálním omezením aktivit nezbytných pro fyzické, duševní a sociální zdraví, chaotickým a nesmyslným zakazováním běžných a potřebných činností, jako je třeba i jen nákup teplých punčocháčů pro děti nebo jejich ostříhání u holiče, dehonestací až téměř kriminalizací většiny poskytovatelů služeb, nejen (avšak zejména) živnostníků pohostinských, ale též tím udušením živé i statické kultury (ta zavřená muzea a galerie nikdy nepochopím!), a bezprecedentně arogantním a přitom bezprecedentně neefektivním způsobem provedení toho všeho…
…jsem prostě zcela přesvědčen, že je tím pácháno násobně více škody a způsobováno mnohem větší ohrožení výrazně většího počtu životů, než jaké představuje reálné riziko nákazy Covidem19.
A přitom se i přes to znásilnění a totalitní omezení života majority vládě nijak nepodařilo zajistit alespoň dostatečné ochránění od počátku jasně identifikovatelné ohrožené minority (senioři a osoby s komplexními zdrav. problémy a sami zdravotníci a pracovníci v soc. službách).
 
TY DOPADY PŘETÍŽENÍ A ROZVRATU BĚŽNÉHO ŽIVOTA OBROVSKÉHO MNOŽSTVÍ RODIN BUDOU NEVYČÍSLITELNÉ, NEZMĚRNÉ, NEVRATNÉ A NEODPUSTITELNÉ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *